Logo MODERNÝ BYT

10 Dôvodov prečo MODERNÝ BYT :

1. Čas

Moderný Byt Vám štandardné bytové jadro zrekonštruuje za 7-10 pracovných dní a zabezpečí na realizáciu všetko potrebné od materiálu až po remeselníkov a tým výrazne šetrí Váš čas.

2. Cena

Nami vypracovávané cenové ponuky sú presné a transparentné. Dostanete položkovú cenovú ponuku a budete presne vedieť koľko a za čo platíte.

3. Kvalita

Pracujeme s kvalitnými materiálmi od popredných svetových výrobcov a používame overenú a certifikovanú stavebnú chémiu, ktorej výber prispôsobujeme potrebám zákazníka. Zároveň sme držiteľmi medzinárodného certifikátu kvality EN ISO 9001 : 2015.

4. Záruka

Na dodaný materiál a vykonané práce poskytujeme minimálne 24 mesačnú záruku a s prípadnými reklamáciami sa vždy viete kam obrátiť.

5. Bez starostí

Moderný Byt Vám zabezpečí dodanie materiálu a vykonanie prác bez Vašich ďalších starostí. Zároveň Vám vieme poskytnúť doplnkový tovar s montážou, do Vášho interiéru od renomovaných značiek, napr. interiérové dvere, parkety a iné. Všetko v širokej škále dekorov za primerané ceny.

6. Grafický návrh

Vašu kúpeľňu či kuchyňu uvidíte a môžete zmeniť ešte pred samotnou realizáciou.

7. Právna záruka

Moderný Byt s každým zákazníkom uzatvára zmluvu o dielo, v ktorej je presne definovaný termín začatia a ukončenia realizácie, cena diela ako aj práva a povinnosti oboch strán.

8. Platba

Pri realizácií s Moderným Bytom platíte za materiál, ktorý ste si vybrali a za práce platíte až po nástupe na realizáciu.

9. Tradícia

Naša spoločnosť vybavila už od roku 1996 množstvo spokojných zákazníkov, podieľala sa na realizácií viac ako 10 000 bytov a získava tak skvelé odporúčania na základe kvalitne odvedenej práce aj vďaka vysokej profesionalite našich pracovníkov.

10. Ostatné služby

Zároveň Vám ponúkame: odborné technické poradenstvo, záručný a cenovo dostupný pozáručný servis, individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

© 2018 MODERNÝ BYT s.r.o.